مقالات رویدادها قوانین و مقررات ثبت شکایات

موسسه آموزش عالی آزاد امین

دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

IELTS

آزمون IELTS ترکیبی است از سنجش زبان آموز در موارد متفاوت شامل: دانش زبان انگلیسی، توانایی تبدیل دانسته های بالقوه به بالفعل، هوشیاری، ضریب هوشی، سرعت انتقال، حضور ذهن، مدیریت زمان و مدیریت استرس؛ بله بسیار دشوار تر از آنچه تصور می کردید؛ سالادی مرکب از انواع دانش و مهارت! حال به بررسی علمی دلیل عدم موفقیت فارغ التحصیلان دوره های مکالمه در آزمون IELTS می پردازیم: به سراغ یک کلاس مکالمه "استاندارد" در یک موسسه " معتبر" میرویم. مراحل را با هم مرور می کنیم : تعیین سطح، قرار گرفتن در یکی از سطوح چندگانه – که تعداد آن هم کم نیست – و مسیری که پیمودنش با نگاهی خوشبینانه حداقل 2 سال طول می کشد. نتیجه اول: کلاسهای مکالمه برای افرادی که با هدف شرکت در آزمون آیلتس آموزش زبان را آغاز می نمایند بسیار "طولانی مدت " هستند.

گروه آموزشی زبان مهلت ثبت نام : 1396/04/27 ظرفیت : 20 نفر هزینه دوره: 1,400,000 تومان هزینه پیش ثبت نام: 200,000 تومان پایان مهلت ثبت نام

توضیحات جامع

در حال حاضر آزمون‌های بین‌المللی مختلفی در سطح جهان برای ارزیابی سطح دانش زبان انگلیسی برگزار می‌شود. یکی از معتبرترین و پر طرافدارترین این آزمون‌ها آزمون آیلتس می‌باشد. این آزمون که مراکز آزمون آن در ایران نیز دایر می‌باشد جهت تحصیل در دانشگاه‌های خارجی، مهاجرت و یا اشتغال در خارج از کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد و نشان‌دهنده سطح دانش کاربردی شما در زبان انگلیسی می‌باشد.

آزمون آیلتس (IELTS) که در ابتدا با نام (ELTS) شناخته می شد برای اولین بار در سال 1980 توسط دانشگاه کمبریج و British Council  طراحی و برگزار شد. آزمونی با فرمت و ساختار مبتکرانه که انعکاسی از کاربرد زبان انگلیسی در دنیای واقعی بود و همین امر سبب تفاوت آشکار آن با سایر آزمون‌های مشابه بود.

پیش نیازها

گذراندن دوره پیشرفته زبان انگلیسی

این دوره مناسب چه کسانی هست ؟

علاقه مندان به داشتن مدرک IELTS
آقای حبیبی دکترای زبان انگلیسی
تاریخ شروع : 1396/04/29 زمان برگزاری : چهارشنبه - پنجشنبه مدت برگزاری : 300 ساعت مکان برگزاری : موسسه آموزش عالی آزاد امین