مقالات رویدادها قوانین و مقررات ثبت شکایات

موسسه آموزش عالی آزاد امین

دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

مشاور حرفه ای مالی و اقتصادی

بهره گیری از تجربیات و دانش مشاوران حرفه ای مالی و اقتصادی هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری برای موفقیت است، در دنیای امروز بهره گرفتن از مشاوره و تجربیات این افراد بیش از پیش احساس میشود چون راه ها و ترفند های فراوانی برای کلاهبرداری و فریب دادن وجود دارد.

گروه آموزشی دوره های کوتاه مدت مهلت ثبت نام : 1397/02/20 ظرفیت : 20 نفر هزینه دوره: 1,500,000 تومان هزینه پیش ثبت نام: 100,000 تومان پیش ثبت نام جهت پیش ثبت نام ابتدا به حساب خود وارد شوید.

توضیحات جامع

ابتدای امر باید این نکته را ذکر کنیم که مشاور حرفه ای مالی و اقتصادی خوب لزوما" افرادی با دکترای اقتصاد و حسابداری و .. نیستند بلکه کسانی هستند که در یک حوزه سرمایه گذاری به طور تخصصی کار کرده اند و اطلاعات کارشناسی دقیقی در رابطه با سرمایه گذاری دارند و از پیچیدگی های و زیر و بم ها، ضرر ها و منافع سرمایه گذاری های متعدد به خوبی مطلع هستند. این افراد هزاران یا میلیون‌ها دلار از دارایی دیگران را سروسامان  میدهند. بنابراین مطالعه اقتصادی خوبی هم باید داشته باشند و در سمینارهای اقتصادی و مالی شرکت کنند و اطلاعات و دانششان به روز باشد ، بتوانند فضاهای مالی را به خوبی تجزیه و تحلیل کنند. مهم ترین چیزی که باید بدانید این است که بهره گیری از تجربیات و دانش مشاوران حرفه ای مالی و اقتصادی هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری برای موفقیت است، در دنیای امروز بهره گرفتن از مشاوره و تجربیات این افراد بیش از پیش احساس میشود چون راه ها و ترفند های فراوانی برای کلاهبرداری  و فریب  دادن وجود دارد.

در فرآینده های مالی و اقتصادی در دنیای امروز ؛ مشاوره در حوزه مالی و اقتصادی با توجه به بحران های اقتصادی حائز اهمیت بسیار زیادی می باشد  و مدیران و مشاورین  زیادی در این حوزه مشغول به فعالیت هستند  با توجه به عدم حضور مرجع رسمی در تائید صلاحیت این افراد بسیاری  از فعالان اقتصادی  دچار خسران و مشکلات عدیده به علت دریافت مشاوره های مالی و اقتصادی نادرست گردیده اند . لذا موسسه آموزش عالی آزاد امین به علت اهمیت این موضوع , بر آن شد تا با کسب مجوز های لازم از وزارت علوم , تحقیقات و فناوری اقدام به برگذاری دوره مشاور حرفه ای مالی و اقتصادی کند تا با تربیت مشاوران حرفه ای در این زمینه و اعطای گواهی نامه  معتبر" مشاور حرفه ای مالی و اقتصادی" مورد تائید و زیر نظر وزارت علوم , تحقیقات و فناوری با قابلیت  ترجمه رسمی دادگستری  حیث تائید صلاحیت آنان , مشاوران حرفه ای را شناسایی کرده و به حوز ه فعالیت  آنان رسمیت ببخشد , تا هم مشاوران حرفه ای که به درستی آموزش داده شده اند  تائید صلاحیت گردند و هم چنین فعالان اقتصادی  به استناد مدارک آنان از صلاحیت آنان  اطمینان حاصل نموده و در فعالیت های اقتصادی  از مشاوره آنان بهرمند گردند .

لذا از مدیران مالی  و حسابرسین خبره کشوری دعوت میگردد تا با ارسال رزومه خود و بررسی آن توسط هیئت داوری پس از تا‍‍‍‍‍‍‌ٰئید رزومه و حضور ایشان  در این دوره توسط موسسه آموزش عالی آزاد امین , موفق به کسب گواهی نامه معتبر  " مشاور حرفه ای مالی و اقتصادی " گردند .

پیش نیازها

مطابق با شرایط درج شده در قسمت توضیحات

این دوره مناسب چه کسانی هست ؟

حسابرسین خبره کشوری - رؤسا , معاونین و کارمندان شعب بانک در سراسر کشور - کارشناسان ارشد و دکتری مالی و اقتصادی و
دکتر علی مختاری دکترای تخصصی مدیریت پروژه
استاد مدنیان کارشناس ارشد حسابداری
مهندس امیر دواچی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
دکتر مصطفی کریم زاده دکتری اقتصاد
استاد علي کيوانلو کارشناسی ارشد MBA
استاد امیراردلان ابوالفتحی کارشناسی ارشد EMBA
دکتر موسوی شیری .
دکتر صالحی .
تاریخ شروع : 1397/02/25 زمان برگزاری : با هماهنگی دانشپذیران مدت برگزاری : 150 ساعت مکان برگزاری : موسسه آموزش عالی آزاد امین