مقالات رویدادها قوانین و مقررات ثبت شکایات

موسسه آموزش عالی آزاد امین

دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

فروش حرفه ای

این دوره با توجه به نیاز مدیران و نیاز شرکت ها ی ایرانی درراستای افزایش فروش (به شرط آن که محصول یا خدمات با کیفیت ارائه کنید) برنامه ریزی شده است که مهم ترین هدف از برگزاری این دوره ارائه راه کار ها و برنامه های دقیق به واحد فروش و بازاریابی شرکت ها می باشد تا بتوانند هدفمندتر مذاکره و اقدام کنند.

دپارتمان : دپارتمان دوره های کوتاه مدت مهلت ثبت نام : 1396/09/07 ظرفیت : 20 نفر هزینه دوره: 300,000 تومان هزینه پیش ثبت نام: 50,000 تومان پایان مهلت ثبت نام

توضیحات جامع

یکی از عوامل شکست شرکت های کوچک، عدم توانایی در معرفی درست محصول و فروش آن است. مدیران می بایست بابت فروش و ارائه محصول برنامه و چشم انداز تعریف کنند. این برنامه باید دقیق و علمی و از همه مهمتر عملیاتی باشد و تمامی فرآیند های آن را برنامه ریزی کنند. آموزش کم هزینه و راحت ترین راه جهت تدوین برنامه فروش است. دوره فشرده فروش انفجاری را به شما پیشنهاد می کنیم .  این دوره با توجه به نیاز مدیران و نیاز شرکت ها ی ایرانی درراستای افزایش فروش (به شرط آن که محصول یا خدمات با  کیفیت ارائه کنید) برنامه ریزی شده است که مهم ترین هدف از برگزاری این دوره ارائه راه کار ها و برنامه های دقیق به واحد فروش و بازاریابی شرکت ها می باشد تا بتوانند هدفمندتر مذاکره و اقدام کنند. اگر در صورتی که محصول یا خدمات شرکت شما با کیفیت و مورد نیاز بازار هدف باشد و فروش شما کم، مشکل ازکارمندان و برنامه های فروش شرکت است. این دوره تماما به صورت کارگاهی و کاربردی برگزار می شود.

پیش نیازها

علاقه و انگیزه برای افزایش فروش

این دوره مناسب چه کسانی هست ؟

مدیران ارشد و میانی سازمان - کارشناسان و کارمندهای واحد فروش - دانشجویان و علاقه مندان به حوزه فروش
استاد هادی شاهی مدیریت بازار
آقای میری مهندس
استاد امیراردلان ابوالفتحی کارشناسی ارشد EMBA
تاریخ شروع : 1396/09/08 زمان برگزاری : چهارشنبه مدت برگزاری : 15 ساعت مکان برگزاری : موسسه آموزش عالی آزاد امین