مقالات رویدادها قوانین و مقررات ثبت شکایات

موسسه آموزش عالی آزاد امین

دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

سمینار اعلام حریق

با توجه به رشد روزافزون جمعیت و نیاز به ساخت فضای‌های بیشتر مسکونی، اداری، آموزشی، صنعتی،تجاری و … اهمیت تجهیز و ایمن‌سازی آنها در مقابل حوادث همانند زلزله، سیل و آتش‌سوزی اجتناب ناپذیر است. نظر به اینکه تمامی ساختمان‌ها جدا از نوع کاربری برای استفاده افراد با عادات مختلف طراحی می‌شوند، به کارگیری یک سیستم یکپارچه جهت حفاظت و ایجاد سطح ایمنی بیشتر تحت نام شبکه سیستم اعلام حریق با استفاده از تجهیزات معتبر الزامی می‌باشد.

گروه آموزشی دوره های تخصصی مدیریت مهلت ثبت نام : 1397/02/12 ظرفیت : 20 نفر هزینه دوره: 170,000 تومان هزینه پیش ثبت نام: 50,000 تومان پیش ثبت نام جهت پیش ثبت نام ابتدا به حساب خود وارد شوید.

توضیحات جامع

سیستم های اعلام حریق عموما با هدف حفاظت از جان انسان ها و حفاظت از اموال انسان ها طراحی میشوند که دسترسی به این هدف مستلزم طراحی، اجرا و سرویس و نگهداری صحیح و مطابق با استاندارد سیستم های اعلان حریق است. سیستم اعلام حریق به مجموعه ای از قطعات الکترونیکی گفته میشود که در استراتژی حفاظت از حریق ساختمان نقش کشف حریق را بعهده دارد . این سیستم یکی از از اجزای مهم حفاظت از حریق ساختمان ها و مکان های مختلف میباشد. بسته به محل وقوع یا نوع حریق ایجاد شده سیستم اعلام حریق میتواند شامل موارد مختلفی باشد.ارتباط خودکار با آتش نشانی محلی ، فعال سازی سیستم اطفاء حریق ، به صدا در آوردن آژیر های خطر ، کنترل تاسیسات مکانیکی و الکترونیکی مرتبط با حریق همگی از مواردی است که این سیستم در زمان حریق کنترل خواهد کرد.

پیش نیازها

.

این همایش مناسب چه کسانی هست ؟

مهندسین برق و الکترونیک
تاریخ شروع : 1397/02/24 زمان برگزاری : سه شنبه - چهارشنبه مدت برگزاری : 16 ساعت مکان برگزاری : موسسه آموزش عالی آزاد امین