مقالات رویدادها قوانین و مقررات ثبت شکایات

موسسه آموزش عالی آزاد امین

دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

مدیریت عالی نفت و گاز

در اين دوره، دروس اصلي دوره رسمي و دانشگاهي با سرفصلها و محتواي اختصاصي شده براي صنايع نفت و گاز ارائه خواهد گرديد. همچنین، عناوین و سرفصل دروس این دوره مطابق با عناوین و سرفصل های مصوب وزارت نفت می باشد.

دپارتمان : دپارتمان مهندسی مهلت ثبت نام : 1396/08/30 ظرفیت : 20 نفر هزینه دوره: 1,500,000 تومان هزینه پیش ثبت نام: 300,000 تومان پایان مهلت ثبت نام

توضیحات جامع

هدف از اين دوره آموزش واقعي و تربيت مديران، كارشناسان و مشاوران پروژه در شركت هاي فعال در صنعت نفت و گاز كشور بر اساس سرفصل هاي ويژه بين المللي در طي دوره اي كوتاه مدت و فراهم آوردن امكان آشنايي سريع با دانش و مهارت هاي اساسي تصميم گيري استراتژيك و مباحث جاري در مديريت پروژه، هزينه، ريسك وتحليل سيستمي بوده كه توسط خبرگان صنعت و دانشگاه بطور مشترك تدريس خواهد شد.

پیش نیازها

فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های مرتبط باحوزه نفت و گاز

این دوره مناسب چه کسانی هست ؟

مديران و کارشناسان ارشد سازمان ها و شرکت‏هاي پيمانکار و مشاور صنايع نفت و گاز و پتروشيمي کشور مديران و کارشناسان ارشد فعال در ساير صنايع کشور که تمايل به ورود و فعاليت شغلي در حوزه صنايع نفت و گاز و پتروشيمي کشور دارند.
دکتر هادی کریمی دکترای مدیریت برنامه ریزی استراتژیک
دکتر علی مختاری دکترای تخصصی مدیریت پروژه
تاریخ شروع : 1396/09/01 زمان برگزاری : دو روز در هفته - پنج شنبه و جمعه مدت برگزاری : 200 ساعت مکان برگزاری : موسسه آموزش عالی آزاد امین