مدیریت  عالی کسب و کار

توضیحاتی درباره دوره مدیریت DBA در مشهد

مدیریت عالی کسب و کار DBA مناسب چه کسانی است؟

فارغ التحصیلان ارشد مدیریت

مدیران ارشد و مدیرعاملان وپژوهشگران

سهامداران، سرمایه گذاران و صاحبین کسب وکار های بزرگ.

 DBA مخفف عبارت Advanced Business Administration است که به فارسی “ مدیریت  عالی کسب و کار” ترجمه شده است. باید در نظر داشت که دوره مدیریت DBA در مشهد سطحی بالاتر از دوره MBA است و این سطح بالاترین آموزش کاربردی را برای دانشپذیران خود دارد. هدف این دوره استفاده از علم مدیریت است که این امر برای ارتقا و توسعه کسب و کار مدیران ارشد و مدیر عاملان سازمان ها می باشد.

مزایای شرکت در دوره مدیریت DBA در مشهد

در این دوره به مدیران، مدیریت سازمان خود خارج از چارچوب سنتی رییس و زیردست آموخته می شود و در این راه هدایت می شوند.در واقع مدیران شرکت ها با سپری کردن دوره مدیریت DBA در مشهد می آموزند که چگونه سازمان خود را رهبری کنند، و از ابزارهای مدیریتی و رهبری آموزش دیده استفاده کنند و همچنین یاد می گیرند با توجه به شرایط و موقعیت سازمان از این ابزارها در شرایط گوناگون استفاده کنند. منابع انسانی بی شک مهم ترین منبع هر سازمان است.دانشجویان دوره مدیریت DBA در مشهد دید درست نسبت به آینده و فضای کسب و کار را پیدا می کنند و همچنین می آموزند که چگونه خود را برای سناریوهای مختلف و مصاحبه های بزرگ آینده آماده کنند. علاوه بر این ها دانش پژوهان اطلاعاتی در مورد توسعه کسب وکار خود در بلند مدت و برنامه ریزی برای این امر کسب می کنند و استراتژی های لازم برای این کار را نیز فرا می گیرند.

دوره مدیریت DBA در مشهد

ساختار دوره مدیریت DBA در مشهد

مخاطبان و متقاضیان دوره DBA اکثراً مدیران ارشد سازمان ها و صاحبان  کسب و کارهای موفق هستند. این مدیران می خواهند از علم روز مدیریت برای توسعه کسب و کار خود به بهترین نحو استفاده کنند. اساتید این دوره ها نیز از برترین و از اساتید بنام حوزه مدیریت هستند که هم تبحر در علم روز مدیریت دارند و هم راهکارهای اجرایی  استفاده کاربردی از علم مدیریت در سازمان ها را به خوبی می شناسند.

دوره مدیریت DBA در مشهد

دوره مدیریت DBA در مشهد

تفاوت دوره مدیریت DBA با PhD

هدف دوره دکترای تخصصی رشته های مهندسی و علوم پایه، تولید دانش جدید بر پایه تحقیق و پژوهش های آزمایشگاهی و یا کتابخانه ای می باشد در حالیکه در دوره مدیریت  DBA در مشهد ، دانشپذیر اصول تحقیق و پژوهش در عارضه های سازمان را با رویکرد اجرایی آموخته تا علاوه بر توسعه دانش مدیریتی، مهارت های اجرای این دانش را در راستای حل مشکلات محیط کسب و کار بدست آورد. دانش آموخته گان دوره DBA، می توانند رهبری سازمان های بزرگ را بر عهده گیرند، برای توسعه علوم مدیریتی تحقیق و پژوهش انجام داده و جهت حل عارضه های سازمانی کسب و کارهای مهم به عنوان مشاور فعالیت نمایند.

مشاوره و ثبت نام دوره مدیریت DBA

شما عزیزان نیز می توانید با مراجعه با نشانی گروه آموزش مدیریت  یا تماس با شماره تلفن 38477650-051 از مشاوره رایگان برای ثبت نام در دوره DBA موسسه آموزش عالی آزاد امین برخوردار شوید و بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام در دوره مدیریت DBA در مشهد شرکت کنید.


”مشاهده مقالات بیشتر….. ”

دوره های مدیریتی MBA در شهر مشهد

معرفی بهترین دوره DBA یا مدیریت کسب و کار

توضیحاتی درباره دوره مدیریت DBA در مشهد

مدیریت (DBA)

مدیریت (MBA)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *